Pivo PAROM - eshop

eSHOP

×
 x 

Platobné podmienky a dodanie tovaru

 

1. Dodanie tovaru

1. Dodanie v rámci Bratislavy
Doručenie v rámci územia Bratislavy je spoplatnené sumou 3 EUR. O expedovaní zásielky vás budeme informovať telefonicky alebo mailom.

V prípade objednávky vyššej ako 30 Eur s DPH je dodanie zdarma.

2. Dodanie Slovensko

Expresné doručenie kuriérskou spoločnosťou. Doba dodania zásielky je najneskôr do 48 hodín od expedovania zásielky. O expedovaní zásielky vás budeme informovať telefonicky alebo mailom. Doručenie je možné v rámci Slovenskej republiky. Posledný deň expedície zásielky v týždni je streda do 15.00, objednávky prijaté, resp. platby pripísané na účet neskôr, expedujeme nasledujúci týždeň. Cena doručenia je 5 Eur s DPH.

Pri objednávke nad 50 Eur s DPH je doprava zdarma.

3. Osobný odber

Osobný odber je možné realizovať na adrese skladu pivovaru, ICE-BERG SLOVAKIA, spol. s.r.o., Trenčianska 53/A, 821 09 Bratislava II po predchádzajúcej dohode. Keď bude Váš tovar pripravený k odberu, budete informovaný e-mailom alebo telefonicky. V prípade odberu kegov je účtovaná vratná záloha 50 Eur za keg, ktorá sa platí v hotovosti pri preberaní tovaru.

Upozornenie: Všetky balíky sú starostlivo zabalené tak, aby sa tovar nepoškodil počas prepravy. V prípade viditeľného poškodenia balíka môžete balík neprevziať, spísať s kuriérom reklamáciu a následne nás kontaktovať o vzniknutej situácii.

 

2. Platba

1. Platba online kartou

Platba kartou je zabezpečená prostredníctvom služby Besteron. Pri platbe kartou akceptujeme všetky na Slovensku dostupné platobné karty Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.

Platba je bez poplatku.

2. Platobná brána Besteron

Besteron je online platobná služba, ktorá zabezpečuje okamžité elektronické bankové prevody na internete (ePlatby resp. Instant banking). Zahrňuje takmer všetky banky v Slovenskej republike (Tatrabanka, Slovenská Sporiteľňa, VÚB Banka, Poštová Banka, UniCredit Bank) a taktiež možnosť platby cez Viamo. V prípade ak nebude platba pripísaná do 4 pracovných dní bude objednávka automaticky stornovaná.

Platba je bez poplatku.

3. Dobierka

Za tovar zaplatíte kuriérovi prepravnej spoločnosti až pri preberaní tovaru. Dobierka je spoplatená sumou 1,4 Eur.

4. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na adrese skladu pivovaru.

Platba je bez poplatku.

5. Platba na faktúru

Platba na faktúru je možná iba v prípade nákupu piva na ďalšiu distribúciu a po vyplnení všetkých fakturačných údajov.

 

×

TOP
Máte viac ako 18 rokov? Na zobrazenie našej webovej stránky musíte byť plnoletí. Vzhľadom na zákonné požiadavky musíte overiť svoj vek.