Pivo PAROM - eshop
×
 x 

PoRevit 800px predna strana
Porevit_back
sud_30l

PoREVÍT 14° (DDH hazy IPA)


Štýl hazy IPA
EPM 14,0°  ABV 6 %  IBU 32
Zloženie voda, jačmenné slady (pale ale), pšeničný a ovsený slad, pšeničné a ovsené vločky, chmeľ (Amarillo, Mosaic, Strata, Galaxy, Azacca), kvasnice
Objem 0,5 l
Opis zakalené pivo svetlej farby s chuťou pripomínajúcou džús z tropického ovocia a vôňou manga, marakuje, ananásu, liči, zakončené jemnou horkosťou

Príbeh piva nájdete nižšie ...
3,20 €
2,67 €
  bez DPH
×
Zvoľte variant
Popis
Príbeh piva Porevít

Porevít, jeden z troch synov Paroma, je večne mladým bohom krásy. Na rozdiel od svojich bratov nie je obdarený ani veľkou silou, či múdrym a jasným úsudkom. Porevít je však obdarený práve tým, čo jeho dvom bratom chýba, a to je krása a pôvabnosť. Málokedy nosí zbraň, ale svojou krásou a vášňou dokáže všetkých očariť. Veľmi rád sa obklopuje všetkými krásami a pôžitkami. Nikdy nie je nasýteným pôžitkárom. Rád holduje tancu, spevu, umeniu, ale aj dobrému jedlu a v neposlednom rade sexu. Žiaden pôžitok mu nie je neznámy. Porevítovi sa pripisuje magická sila nad vnímaním slastí a hovorievalo sa, že ak sa milenci milujú v jeho blízkosti, či blízkosti jeho obetiska, spoja sa tak silne, že ich je možné oddeliť až za hradbami mesta. Porevít, vždy odetý do nádherných rúch, má päť tvárí. Prvá je veľmi jemných až ženských čŕt. Druhá je zrkadlovo súmerná. Tretia Porevítova tvár je stále usmiata a veselá, štvrtá je vrtošivá. Jeho piata tvár nie je o nič krajšia ako majú bratia, avšak tú si Porevít krášli líčidlami a šperkami. Večne mladému a krásnemu Porevítovi je zasvätený srnec ako symbol mužskej ladnosti, krásy a zmyselnosti. Rovnako ako jeho bratom, aj jemu je zasvätený deň splnu pred hromnicami. Porevítovi sa obetovali hlavne pochúťky – medovníky, koláče, ovocie, ale aj víno či medovina.

Pivo je kalnej svetlej farby, dvakrát za studena chmelené a použité chmele spolu s kvasnicami, spojenými so špecifickou technikou varenia mu dávajú chuť manga, marakuje, liči a tropického ovocia.

Jednotiek v balení: 1

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
×

TOP
Máte viac ako 18 rokov? Na zobrazenie našej webovej stránky musíte byť plnoletí. Vzhľadom na zákonné požiadavky musíte overiť svoj vek.