Pivo PAROM - eshop
×
 x 

IPA_neipa_01a
IPA_neipa_02a
ipa-neipa-4
sud_30l

IPA či NEIPA #1 13° (new england IPA)


Štýl new england IPA
EPM 13,0°  ABV 5 %  IBU 22
Zloženie voda, jačmenné slady (pale ale), ovsený slad, pšeničné vločky, ovsené vločky, chmeľ (El Dorado, Sabro), kvasnice
Objem 0,5 l (výhodné varianty 4-8-12 balenia)
Opis vrchne kvasené pivo svetlej farby s chuťou a vôňou džúsu z tropického ovocia. Varené v spolupráci so Šilker`s Brewery. Pivo získalo Zlatú pivnú korunku 2020

Príbeh piva nájdete nižšie ...
2,89 €
2,41 €
  bez DPH
×
Zvoľte variant
Popis
Príbeh piva IPA ČI NEIPA

Pivo vzniklo v spolupráci s pivovarom Šilker`s ako prvá zo sérií pív v štýle new england IPA. Názov sme preto tentoraz nehľadali v staroslovanskej tematike, ale inšpirovali sme sa Shakespearovým dielom o dánskom princovi Hamletovi a obrázok na etikete zachytáva asi najznámejšiu scénu vo svete divadelnej drámy vôbec, samozrejme pretransformovanú do našich podmienok.

Pivo je kalnej svetlej farby a použité veľké množstvá chmeľov spolu s kvasnicami, spojenými so špecifickou technikou varenia, mu dávajú chuť džúsu z tropického ovocia s nádychom ananásu, manga a kokosu.

V roku 2020 bolo na najväčšej degustačnej súťaži na Slovensku, Pivná korunka, ocenené Zlatou pivnou korunkou v kategórii IPA.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
×

TOP

Výhodné balenia
4-8-12 plechoviek, 30 l sud
(variant v detaile piva)

DNES AKCIA
JUAN CARLOS PERÚN 12° (tu objednaj)

ZĽAVY  
Máte viac ako 18 rokov? Na zobrazenie našej webovej stránky musíte byť plnoletí. Vzhľadom na zákonné požiadavky musíte overiť svoj vek.